Як ми створили веб-сайт для найбільшого благодійного фонду в Україні
На початку повномасштабного вторгнення, коли весь світ затамував подих, кожен свідомий українець відчував глибоке бажання зробити свій внесок у перемогу України. Так само вчинила наша команда. На додаток до щоденних пожертвувань на підтримку наших відважних воїнів, медиків і жертв війни, які стали звичайним ритуалом, наша команда мала велике бажання змінити ситуацію за допомогою нашого досвіду у веб-розробці. Тож ми почали шукати шляхи реалізації нашої ідеї.
Соціальні
14 September 2023
![TheUpperCode | Як ми створили веб-сайт для найбільшого благодійного фонду в Україні | Ruby on Rails TheUpperCode | Як ми створили веб-сайт для найбільшого благодійного фонду в Україні | Ruby on Rails](https://cdn.theuppercode.com/uploads/post/image/52/Untitled_design-6.png)